Hediye Önerileri

Geniş bir hayal gücüne sahiptir ve oyun oynarken üretken olmayı sever. İç dünyasını dışa yansıtmasına olanak tanıyan oyuncaklara bayılır. En sevdiği oyuncaklarıyla aile içinde tanık olduğu ya da hayal ettiği olayları ve etkinlikleri canlandırmaktan büyük heyecan duyar. Sanata ve el sanatlarına olan sevgisi sebebiyle yaratıcı oyun ve etkinlikler onun için vazgeçilmezdir. Biraz dağınıklık da oyunlarının bir parçasıdır. Saatler süren yaratıcı eğlence ve pek çok maceracı sonuçlar sunabilen aksesuarlara sahip oyuncaklar, hayal gücü kuvvetli çocuğunuz için idealdir.

Play-Doh Sihirli Pasta Fırınım

Yaratıcı çocuk, kendisini sınırsız ifade etmesine ve hayal gücünü kullanmasına izin veren bu oyuncakla inanılmaz Play-Doh pastaları yapabilecek.

Yaş 3 + HEMEN SATIN AL

Play-Doh Sihirli Pasta Fırınım

ARMAĞAN OYUNCAK HEPSİBURADA TRENDYOL

İşte yerinde duramayan bir enerji topu! Etrafta tozu dumana katarak koşarken ondan mutlusu olamaz. Heyecanlı, hareketli ve eğlenceli karakteri, her hareket etme fırsatından mutlu olmasını sağlar. Spor yapmayı, dans etmeyi ve takım oyunlarını sevebilir ama aynı oranda trambolin ya da yatak üzerinde sıçramaktan, hareketli oyunlar oynamaktan ve arkadaşlarıyla rekabet etmekten de keyif alır. Evde kalmak ve enerjisini harcayamamak onu mutsuz edebilir. Enerjik çocuklarla olmak çok eğlencelidir, sadece ona ayak uydurmayı deneyin! 

furReal Dans Eden Köpeğim GoGo 

Enerjik çocuk bu interaktif oyuncağa bayılacak. GoGo’nun tasmasındaki dans düğmesine basılınca yavru köpek, 5 farklı şarkıyı çalarken özel dans hareketlerini yapıyor.

Yaş 3 + HEMEN SATIN AL

furReal Dans Eden Köpeğim GoGo 

ARMAĞAN OYUNCAK HEPSİBURADA AMAZON

Oğlunuz ya da kızınız şaka oyunlarını seviyor mu? Şakacı çocuğun en sevdiği şeylerden biri de etrafındakileri güldürmek ve şakalar yapmaktır. Sizi şaşırtmak için sürprizler yapar ve akıllı stratejiler kullanır, onunlayken her an her şey olabilir. Muzip ve hazır cevaptır. Doğal olarak girdiği ortamlarda parlayan ya da kurnazlığıyla istediğini yaptıran Şakacı çocuğunuz, kahkaha ve sürprizlerden ilham alır. Öyleyse siz de bunları keşfetmesine izin verin.

Monopoly Şifreli Para  

Şakacı çocuğun şaşırtma ve sürpriz yapma tutkusuna hitap edecek sırlarla dolu heyecan verici bir oyun.

Yaş 8 + HEMEN SATIN AL

Monopoly Şifreli Para  

TRENDYOL AMAZON HEPSİBURADA

Nerf Elite 2.0 Flip 16

Arka arkaya çevrilen namlular, aynı anda 2 dart atma ve 16 dart kapasitesi gibi akıllı özellikleriyle serbest oyun ve zararsız sürprizler arayan her Şakacı çocuk için mükemmel bir oyuncak.

Yaş 8 + HEMEN SATIN AL

Nerf Elite 2.0 Flip 16

HEPSİBURADA PANEL KIRTASİYE

Uyku zamanı gün içinde en sevdiği zamandır, bunun nedeni bu Hayal Mühendisi’nin kendisini diğer dünyalara götüren hikâye kitaplarını sevmesidir. Geniş bir hayal gücü ve hayal dünyasına olan düşkünlüğü ile Hayal Mühendisi’nin ilk aşkı fantastik öyküler ve bunları farklı şekillerde anlatma yollarıdır. Kendisini hikâyenin bir parçası haline getirme yeteneğiyle karakterlerin duygularını gerçekten hisseder, heyecanlı olaylardan hoşlanır ve en sıradan etkinliklere bile oyun ve hayal gücü katabilir. 

My Little Pony: Yeni Bir Nesil Şarkı Söyleyen Patenli Sunny 

Hayal Mühendisi’nin hayal ve sihir sevgisi için harika bir oyuncak olan 22 cm boyundaki bu Sunny Starscout figürü, kutuya dahil mikrofonla uzaktan kumanda edilerek paten kayıyor ve filmin ikonik şarkısından bir bölüm çalıyor.

Yaş 3 + HEMEN SATIN AL

My Little Pony: Yeni Bir Nesil Şarkı Söyleyen Patenli Sunny 

HEPSİBURADA ARMAĞAN OYUNCAK AMAZON

Disney Prenses Büyük Festival Sarayı

Bu 3 katlı, 6 odaya sahip 122 cm yüksekliğindeki oyuncak bebek evi, Hayal Mühendisi’nin kendini düş dolu maceralara kaptırabilmesi için ihtiyaç duyacağı her şeye sahip.

Yaş 3 + HEMEN SATIN AL

Disney Prenses Büyük Festival Sarayı

ARMAĞAN OYUNCAK HEPSİBURADA TRENDYOL

Transformers Optimus Prime Jumbo Jet Yarışçısı

Heyecanlı olaylardan hoşlanan Hayal Mühendisi, robot ve jumbo jete dönüştürülebilen bu oyun setiyle göklerde geçen maceralar hayal edebilecek. Kanatları da yarış pistine dönüştürüp hayalindeki maceraları tekrar tekrar canlandırabilecek.

Yaş 4 + HEMEN SATIN AL

Transformers Optimus Prime Jumbo Jet Yarışçısı

HEPSİBURADA TRENDYOL PANEL KIRTASİYE

Konu oyuncaklar ve oyunlara geldiğinde, bu çocuk kazanmak için oyunun içindedir. Rekabetçi bir içgüdü ile harekete geçen, herkesten daha hızlı ve becerikli olma ihtiyacı duyan Şampiyon, ne pahasına olursa olsun rakiplerini zekası ile geride bırakmanın yollarını bulmayı sever. Bunun için cevaplar bulur, skoru takip eder, kuralları bilir ve stratejiler belirler. İşte bunlar Şampiyon’un en sevdiği şeylerdir. Onu en çok yarışmak, kazanmak ve imparatorluklar kurmak motive eder.

Monopoly Builder

Şampiyon çocuğun rekabetçi doğasına hitap eden bu kutu oyunu, strateji örgüsü içeren bir inşa oyunudur.

Yaş 8 + HEMEN SATIN AL

Monopoly Builder

TRENDYOL HEPSİBURADA

Koruma içgüdüleri bu çocuğu yardımsever kılar, ayrıca kendine güvenir ve güçlü bir sorumluluk duygusuna sahiptir. Oyuncakları ve arkadaşlarıyla oynarken Lider çocuğun en çok sevdiği şey organizasyonu ve liderliği ele almaktır. Olayları ve sahneleri planlayıp hayata geçirmeyi sever. Liderlik rolünü oynarken kendini rahat hisseder. Oyununda karakterlerin kurtarılması ve korunması onu her zaman mutlu eder.

furReal Sevimli Ayım Cubby   

100’den fazla eğlenceli ses ve hareket kombinasyonuna sahip, bu aşırı sevimli animatronik oyuncak ayıcık, başkalarıyla ilgilenmeyi seven Lider çocuk için mükemmel bir oyun arkadaşı olacak

Yaş 4 + HEMEN SATIN AL

furReal Sevimli Ayım Cubby   

ARMAĞAN OYUNCAK HEPSİBURADA TRENDYOL

Çocuğunuz her zaman soru soruyor ve her şeyin nasıl çalıştığını anlamaya çalışıyor mu? Dünyayı büyüleyici bulan Kâşif çocuk, keşfetmenin gerçek anlamda keyfini çıkarır. Günlük etkinliklerdeki sihri keşfetmeyi ve yeni şeyler deneyimlemeyi sever. Uzak dünyalar, gelecekten teknolojiler ve bilim hakkında merak uyandıran oyuncaklar, çocuğunuzun potansiyelinin farkına varmasına yardımcı olur ve parmaklarının ucundaki sonsuz olasılıklardan heyecan duymasını sağlar. 

Star Wars Grogu The Child Animatronik Figür  

40’tan fazla ses ve hareket kombinasyonu, 4 etkileşimli aksesuarıyla bu oyuncak, Kâşif çocuğun uzak diyarlar için kurduğu merakı ve hayalleri besleyecek.

Yaş 4 + HEMEN SATIN AL

Star Wars Grogu The Child Animatronik Figür  

DREAMERS FIGURE HEPSİBURADA AMAZON

İstisnasız olarak macera hevesiyle heyecan peşindedir. Favori oyuncaklarını ve oyunlarını tutkuyla sever ve en çok neyi yapmayı sevdiğini çok iyi bilir. Çocuğunuz heyecanlı bir oyunsever ya da komik YouTube Kids videolarının bir hayranı olabilir. Bir oyuncak veya oyunun farklı versiyonlarını toplamayı, onlar hakkında bilgi edinmeyi ve meraklı arkadaşlarıyla tutkularını paylaşmayı sever.

Nerf Ultra Amp  

Daha uzun atış mesafesi, daha isabetli atışlar ve daha hızlı fırlatma için özel tasarımı ve performansıyla bu oyuncak, macerayı seven Meraklı çocuğu hayal kırıklığına uğratmayacak.

Yaş 8 + HEMEN SATIN AL

Pijamaskeliler Dev Komuta Merkezi

Meraklı çocuk; araç fırlatma rampası, kötü adam tuzağı, kaçış tüneli ve çalışan asansöre sahip bu çok katlı oyun setiyle Pijamaskeliler sahnelerini yeniden canlandırmayı çok sevecek.

Yaş 3 + HEMEN SATIN AL

Pijamaskeliler Dev Komuta Merkezi

HEPSİBURADA ARMAĞAN OYUNCAK TRENDYOL